Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CoD: Hack MW2 Profile
#1

Edytuj przez learn_more: ten facet nie zrobił tego, po prostu skopiował dokładny post bez umieszczania tagów cytatów     Uwaga: Jest to zrobione przeze mnie i wydane jako darmowy hack na [cenzurowane]. Zachęcamy do ich odświeżenia w dowolnym miejscu, ale prosimy o kredyt :-) Dzięki.   Aby użyć: Załaduj trenera i grę, alt + zakładkę do trenera, naciśnij przyciski odpowiadające żądanemu poziomowi / prestiżowi / odblokowaniu broni. Jest to również przeznaczone dla wielu graczy i pozostaje niewykryte.   Aby być po bezpiecznej stronie, nie wchodź na serwer, gdy trener jest otwarty. To powiedziawszy, o ile mi wiadomo, jest to bezpieczne VAC, więc nie powinno to mieć znaczenia   Cieszyć się!   Zrzut ekranu: http://i36.tinypic.com/mkk4tg.png Wyniki VirusTotal: http: // www. [Censored] /analisis/e...d11-1258308234   PS: Nie narzekaj na grafikę, wszystko oprócz logo zostało zrobione w MS Paint.     UC-Downloads - CoD: MW2 Profile Hack       // Edytowany niepotrzebny kod bb
Reply
#2

słodko działa dzięki
Reply
#3

Dzięki, BRO, lovin AK: P
Reply
#4

niesamowite. Rep'd
Reply
#5

Jezu dzięki Bogu za funkcję odblokowania broni. to jest dziwka, by odblokować rozszerzone załączniki do czasopism ....
Reply
#6

Skąd wiesz, że jest to niewykryte, a zakazy VAC są opóźnione? Czy też coś mi umknęło?
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by Lode Skąd wiesz, że jest to niewykryte, a zakazy VAC są opóźnione? Czy też coś mi umknęło? Nie modyfikuje sekcji .code pamięci afaik.
Reply
#8

Nie używałbym tego przez kilka miesięcy. Poczekaj, aż ludzie dostaną wysokie stopnie lub wszyscy będą wystawać jak bolesne kciuki.
Reply
#9

Tak jak powiedział JoshRose, zaczekałem na to. Gdy raz go użyjesz i wykryją, twoje całe konto parowe zostanie zbanowane. Ja i tak nie używam hacki na parze, to dla mnie za wiele warte.
Reply
#10

Możesz wybrać poziom prestiżu i swoje poziomy o 10. Zobacz SS, aby na to popatrzeć.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)