Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

opcja ekranu, karty zniknęły!
#1

po spyware "atack" mój komputer został sfabrykowany, a teraz rozwiązałem wszystko, ale to kiedy kliknąłem prawym przyciskiem myszy na deskop, a następnie opcje, otrzymałem ustawienia tapety i takie tam, ale zostały usunięte, myślę. spójrz na pic. mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc.     http://img210.echo.cx/my.php?image=screen7xa.png <<<<< ---- link do zrzutu ekranu. (Jak widać, mam tylko 2 zakładki, w rzeczywistości jest więcej.)
Reply
#2

rady, zreformuj ją, póki jeszcze możesz, i skopiuj wszystkie swoje dane ...
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by XeonTeam rady, zreformuj ją, póki jeszcze możesz, i skopiuj wszystkie swoje dane ... waaa dlaczego jest tak źle?
Reply
#4

Co zrobiłeś lub jakiego programu użyłeś, aby pozbyć się "spyware"? Nigdy nie widziałem tego rodzaju problemu b4. Może nie całkowicie pozbyłeś się programów szpiegujących ... Jeśli chcesz, dysk instalacyjny winxp możesz to naprawić. Użyj naprawy systemu Windows, zainstaluje ona świeżą kopię systemu Windows ale po prostu wykonaj kopię zapasową rejestru b4.
Reply
#5

może wyjąłeś niektóre pliki systemowe, ale potem znowu komp. nie pracowalibyśmy, gdybyśmy utknęli tam ...
Reply
#6

zdarzyło się, gdy oprogramowanie szpiegujące weszło na mój komputer, pokazało wiele reklam, które zmieniły moją tapetę, i usunęłem zakładki po tym, jak wyczyściłem oprogramowanie szpiegujące za pomocą oprogramowania antyszpiegowskiego microsoft, a kart nadal nie było, więc sformowałem mój komputer dzisiaj i wszystko, co mam ok po prostu zgubił wiele plików
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)