Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IsReloading
#1

Tutaj mała poprawka dla aimbota otrzyma zaszeregowaną funkcję. Kiedy użyjesz tego w swoim ataku hack, celbota zostanie wyłączony podczas przeładowywania broni.     Umieść to na górze swojego nagłówka aimbot:       Kod:   enum PlayerStates {PS_CHANGINGWEAPON1 = 1, PS_CHANGINGWEAPON2 = 3, PS_SHOOTING = 5, PS_RELOADING = 7, PS_THROWINGNADE1 = 16, PS_THROWINGNADE2 = 18, PS_THROWINGNADE3 = 19, PS_THROWINGNADE4 = 20, PS_HOLDINGC4 = 21, PS_SPRINT1 = 22, PS_SPRINT2 = 23,}; DWORD dwPlayerState = * (PDWORD) 0x794560;   Umieść to w swojej funkcji GetTarged:       Kod:   if (dwPlayerState! = PS_RELOADING) {// Get Targed}   Kredyty:   - King-Orgy - ReBit - Ja
Reply
#2

dzięki za to zauważyłem kilka oszustów, które próbowałem wciąż wycelować, trzymając nadki i przeładowując
Reply
#3

czy nie napisałem takiej metody tydzień temu?
Reply
#4

Zacytować: Napisał King-OrgY czy nie napisałem takiej metody tydzień temu? Możliwe, ale musi być inaczej;
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by SystemFiles Możliwe, ale musi być inaczej; nie ma znaczenia, jak go edytujesz, ale oryginalny pomysł pochodzi ode mnie.
Reply
#6

Dobra robota, + rep
Reply
#7

Zacytować: Napisał King-OrgY nie ma znaczenia, jak go edytujesz, ale oryginalny pomysł pochodzi ode mnie. Więc nie jest to uważane za podwójny wątek o:
Reply
#8

Pomysł nie pochodzi od żadnego z was .. Jest stary jak diabli ... Pochodzi z mózgu i logicznego myślenia, z którego korzystałem już od roku? Nie mniej dobry post. Metoda ta i Kingorgys różnią się od mojej, ciekawe, jak można osiągnąć tę samą myśl na tak wiele różnych sposobów
Reply
#9

Tak jak wszystkie różne rodzaje spamu i wściekłości.
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by SystemFiles Aa, dobra, właśnie to przysłał mi Parma, ja zmieniłem kredyty z Parmy na King-Orgy to daje do myślenia o Parmie, czy on jest zbyt leniwy, by zawrzeć kredyty, czy też udaje, że to jego?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)