Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak mogę uzyskać unbanned na serwerze Cracked Rust za pomocą pary (Kortal)?
#11

Wtedy też jesteś zbanowany przez IP. Pamiętaj, aby zmienić swój adres IP wraz z tworzeniem nowego konta Steam.
Reply
#12

Zacytować: Napisał pierwotnie NadrogiraniKinz Nie mogą zablokować Twojego HWID ("Disk IP"). Więc nie robisz czegoś dobrze. 1) Sprawdź swój adres IP i zapamiętaj go. 2) Pobierz VPN, na przykład ekran hotspot. 3) Uruchom swoją VPN i sprawdź, czy działa (twój adres IP jest faktycznie inny niż to, co był). 4) Utwórz nowe konto parowe i zaloguj się. 5) Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, jesteś teraz unbanned. Zakładam, że używasz klienta opartego na rewolcie, a nie Lumaemu. Jeśli używasz Lumaemu, sprawdź forum na samouczek, ponieważ jestem pewien, że jest ich sporo. Nie używaj żadnych narzędzi unban, ponieważ myślę, że będą działać tylko raz. Po wykonaniu tych kroków nie zostałem unbanned, klient kortalu używa REVOLTE, ponieważ w plikach znajduje się REVOLTE.ini i REVOLTE.dll, jestem pewien, że zbanowany został HWID. To znaczy, tak myślę, że muszę znaleźć plik rdzy w% appdata%, a następnie muszę zainstalować rdzę (klienta kortala) na innym komputerze niż pobrać plik i umieścić go na moim głównym komputerze przy użyciu nowego konta parowego. to zadziała w 100% 😉 i nie mogą nic z tym zrobić!
Reply
#13

prosimy o informowanie nas tutaj, to interesująca historia
Reply
#14

Po prostu przejdź do routera i zmień ostatnią cyfrę adresu MAC, a następnie uruchom go ponownie i utwórz nowe konto Steam. W ten sposób zostałem zbanowany kilka razy za każdym razem
Reply
#15

Zacytować: Wysłane przez peracar pierwotnie Po prostu przejdź do routera i zmień ostatnią cyfrę adresu MAC, a następnie uruchom go ponownie i utwórz nowe konto Steam. W ten sposób uzyskałem niezamężną parę razy za każdym razem Spróbuję tego, ale nie sądzę, żeby to działało ... Mam nadzieję, że tak.
Reply
#16

Rust nie może zablokować twojego HWID, ja osobiście nigdy nie grałem na Kortalu, ale procedura powinna być taka sama dla każdego serwera. Zostanę zbanowany na Kortalu i sprawdzę, czy faktycznie nie zostaniesz zbanowany po wykonaniu kroków, które napisałem, chociaż jestem prawie pewien, że robisz coś złego.
Reply
#17

Twoje naprawdę nie robi nic złego, to tylko, że kortal ma zakazy na większości vpns, których potrzebujesz, aby zmienić swoje ip i zrobić nowe konto Steam, które zrobiłem to wcześniej.
Reply
#18

Właśnie sprawdziłem i nie ma problemu z odblokowaniem. Być może warto wspomnieć, że używam płatnej sieci VPN, jeśli @ imawesome2 ma rację.
Reply
#19

Zacytować: Napisał pierwotnie NadrogiraniKinz Właśnie sprawdziłem i nie ma problemu z odblokowaniem. Być może warto wspomnieć, że używam płatnej sieci VPN, jeśli @ imawesome2 ma rację. Zrobiłem dokładnie to samo, ale nie zostałem unbanned, używając darmowej tarczy HOTSPOT. Nowa wersja Steam
Reply
#20

@ Chams103 Zgaduję, że to jest problem. Tarcza Hotspot jest najpopularniejszym VPN, możesz użyć tylko niektórych adresów IP z USA, jeśli dobrze pamiętam. No cóż, w zasadzie wszyscy pobierają HSS i używają go tylko do stworzenia nowego konta, ostra hackowania i trollowania ludzi, oczekując bana, więc domyślam się, że ktoś już został zbanowany z tego adresu IP. Gdybym był tobą, wypróbowałbym mniej popularne sieci VPN.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)