Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lotox.
#1

Zanim strona przestała działać z powodu zbyt twardego dysku. Mówiłeś o tutorze. Jak więc postęp w tym? Jestem chory i zmęczony po prostu nie rozumiem, jak edytować pakiety, a jeszcze bardziej zmęczony ściąganiem najgorszego mmo, które mogę znaleźć, aby spróbować zrobić to bez powodzenia.
Reply
#2

Zacytować: Originally Posted by WildCard Zanim strona przestała działać z powodu zbyt twardego dysku. Mówiłeś o tutorze. Jak więc postęp w tym? Jestem chory i zmęczony po prostu nie rozumiem, jak edytować pakiety, a jeszcze bardziej zmęczony ściąganiem najgorszego mmo, które mogę znaleźć, aby spróbować zrobić to bez powodzenia. 1.) Przechwytywanie pakietów 2.) Rób różne rzeczy poza odosobnionymi działaniami 3.) Przechwytywanie pakietów 4.) Powtórz krok 2 5.) Porównaj 6.) Znajdź pakiet za pomocą dedukcji 7.) Jeśli korzystasz z WPE, skonfiguruj filtr z przykładem "30 00 00 72 FF 00" i zmień go na "30 00 00 72 FF FF", co da ci I dono mnożnik FF ... jego podstawa to baza 16 system, stąd AF ... Lotox robił coś ...
Reply
#3

http://pc.nanobot2k.org/Tutorials/packet.htm spróbuj tutaj, samouczek pokazujący, jak korzystać z edytora pakietów, nie próbuj zaczynać z mmos, spróbuj niektórych gier flashowych lub czegoś
Reply
#4

Lotox coś robił, nadal będzie jak tylko NOPBOT (administrator strony); akceptuje DL, ect. Jest to stosunkowo duży plik dla witryny (ponad 5 megs); A przy tym może zająć dużo pasma od zaledwie kilku użytkowników w porównaniu. Chciałbym zacząć to teraz, ale faktem jest, że jeśli rzeczywiście skończę to ideały, to jak mam to wydobyć (nie chcę przesyłać do głównej witryny, na której to 1000-tych to dostanę, ponieważ w rzeczywistości jestem gospodarzem część tego od siebie), nie mogę go rozprowadzać indywidualnie (dużo czasu upłynęło z tym pomysłem, zwłaszcza, że spowodowałoby to obrażenia prędkości już i tak zasrany serwer ((mój PC))
Reply
#5

Co powiesz na umieszczenie linku na ASF. Potem, kiedy nopbot będzie mógł go załadować, wszyscy inni będą mogli go załadować. Trochę jak podgląd dla członków ASF. Może nawet zachęcić więcej osób do rejestracji.
Reply
#6

Nie zmuszam ludzi do przyłączania się do ASF lub próbuję ich zachęcić, jeśli chcą się włamać; ASF to kolejna rzecz w tym widoku, Poza tym, co się robi jest nigdzie na poziomie jakości ASF (ja, e nie zagłębimy się w to, czego ludzie by się po nim spodziewali)
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)