Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

com zamarza

cześć, mój komputer ciągle marznie, przy starcie, kiedy gram w grę lub kiedy instaluję aktualizacje systemu Windows lub coś w tym stylu, proszę o pomoc!
Reply

jakie procesy pochłaniają twój czas procesora. Usłyszysz tu odpowiedzi na pytania (może to wirus, może to phagware itp.). Kiedy wszystko się zaczyna, zwykle oznacza się zasobem.
Reply

Miałem ten czas podsumowań i to, co zrobiłem, to zmiana pamięci wirtualnej na mój komputer na system zarządzany, znajdź to w ten sposób panel sterowania >>> wydajność i konserwacja >>>> zobacz podstawowe informacje o twoim komputerze. następnie kliknij kartę Zaawansowane >>>> w obszarze wyboru pamięci wirtualnej i umieść kropkę w systemie zarządzanym rozmiarze, a następnie kliknij ustaw! i uruchom ponownie. mam nadzieję, że to pomoże, zadziałało dla mnie, jak loopy snoopy powiedział, że lol może bardziej niż być czymś, co niszczy twoje zasoby, więc warto spróbować zamknąć kilka rzeczy, b4u zaczniesz używać progów lub gier
Reply

Jeśli masz Windows XP, zawsze kliknij "start / uruchom" i wpisz msconfig, a następnie kliknij "OK", a następnie wybierz "start". Wszystkie programy, które są sprawdzane, uruchamiają się z twoimi oknami. Jeśli nie rozpoznasz jednego lub kilku spróbuj przeszukać swój c: dla pliku i kliknij właściwości, aby zobaczyć, do którego programu jest przeznaczony. Jeśli nie masz pewności, czy go instalujesz lub używasz, sugeruję, żebyś go sprawdzał i aplikował ... Jeśli nadal zamarzasz, Następnie powinieneś zrobić skanowanie antywirusowe, które możesz wykonać online skan wirusa tutaj na symantec Symantec online skanowanie antywirusowe, jeśli nic nie zostanie znalezione i nadal zamrożenie daj mi znać .. ale spróbuję wyłączyć niektóre procesy, których nie rozpoznajesz i wszystko .. ty może nawet pobrać sprytną reklamę lub szpiegostwo za darmo, by sprawdzić, czy jest coś w rodzaju szpiegowskiego. Spośród 2 polecanych szpiegujących urządzeń zbiera także niechciane trojany i usuwa je.
Reply

Zacytować: Originally Posted by snoopy Usłyszysz tu odpowiedzi na pytania (może to wirus, może to phagware itp.). . lol lol lol snoopy u mnie rozśmieszyć lol, punkt sprawdzony!
Reply

Hej super-melon ten wątek powinien pomóc http://www.unknowncheats.com/forum/s...ad.php?t=14141 Hmmmm phagware ...... mabey Powinienem powiedzieć klientom, że "Twój system był zainfekowany phagware" zamiast mówić spyware. lol miło jeden szpieguje
Reply

żaden z tych elementów nie zadziałał czasami mój komputer wyświetla niebieski ekran z informacją, że uruchomi się ponownie, aby zatrzymać uszkodzenia. i sumin o biosie lub suminie, ale nie rozumiałem tego nie jestem pewien, czy powinienem być na moich procesach, czy nie
Reply

brzmi jak flashowanie twojego biosu nie jest wtedy złym pomysłem
Reply

co to jest i jak to zrobić?
Reply

Przepraszam, że cię poniosło. Ale dostaniesz również ponowne zainstalowanie systemu Windows. To tak, jakby wziąć samochód z hałasem i wymienić cały silnik. Znajdź główną przyczynę. Teraz w obronie super-melona, może to nie jest twoja filiżanka herbaty. Ale zrozumcie jedną rzecz, bądźcie niezdecydowani, by przyjąć zalecenia odruchów kolan. Są 2 rodzaje ludzi na tym świecie. Jeden typ, który umieszcza ludzi w kategoriach, a drugi nie. super-melon, pomóż nam zrozumieć, co wiesz o rozwiązywaniu problemów, pomożemy Ci tam dotrzeć. Czy wiesz, jak rozpoznać, w jaki sposób Twoje zasoby są wykorzystywane z tej perspektywy: Pamięć (jak mogę stwierdzić, czy mam problem z pamięcią) CPU Jak sprawdzić, czy coś hawgotuje zasoby procesora Dysk, jak mogę powiedzieć, poza tym, że dysk jest szarpany Czy wiesz, jak korzystać z menedżera zadań? Czy kiedykolwiek widziałeś proces explorer od sysinternals?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)