Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[WTF] rundll32.exe

Pomóż plox, mój komputer działa na razie sprawnie. Przeszukałem, dlaczego tak się dzieje i wygląda na to, że może istnieć wirus, ale mój program Norton Antivirus nie znalazł żadnego.   SZKATUŁKA!!
Reply

Pobierz HiJackThis i opublikuj dziennik tutaj. Łatwiejsze diagnozowanie problemów, gdy podajesz nam jakieś informacje
Reply

w ogóle nie masz żadnego sensu Twój komputer działa sprawnie, a to jest problem? także tytuł tematu, co to ma wspólnego z samym tematem ...
Reply

po pierwsze to nie ma dll, plik z dll w nazwie nie jest automatycznie dll jego plik wykonywalny używany do uruchamiania biblioteki dll. w Twoim przypadku: O4 - HKCU \ .. \ Run: [WindowsWelcomeCenter] rundll32.exe oobefldr.dll, ShowWelcomeCenter O4 - HKUS \ S-1-5-19 \ .. \ Run: [WindowsWelcomeCenter] rundll32.exe oobefldr.dll, ShowWelcomeCenter (użytkownik "LOCAL SERVICE") więc usuń te wpisy automatycznego uruchamiania i może się to skończyć także przeniesiony wątek, ponieważ nie jest to prawdopodobnie sprzęt, ale oprogramowanie
Reply

Notatka boczna, pozbyć się nortona. Norton jest jednym z najgorszych AV. Zdobądź coś lepszego jak nod32 lub kaspersky. Też znalazłem spyware doktora podnosi dużo spyware, adware, etc, które pomogą w przyszłości.
Reply

Zacytować: Oryginalnie wysłana przez zero_tolerance Notatka boczna, pozbyć się nortona. Norton jest jednym z najgorszych AV. Zdobądź coś lepszego jak nod32 lub kaspersky. Też znalazłem spyware doktora podnosi dużo spyware, adware, etc, które pomogą w przyszłości. Amen. Kaspersky jest dobry, ale jest duży i zajmuje więcej zasobów. Używam NOD32. jego pro. Confusedenny:
Reply

Używam Sophos, punktem jest powrót do swoich kroków. 1. odznacz punkt przywracania 2. Uruchom system w trybie awaryjnym i uruchom pełne \ skanowanie niestandardowe na wszystkich dyskach 3. Użyj ccleaner do wyczyszczenia plików reg, które mogą być uszkodzone, a następnie tempa itd 4. Uruchom program DAF, aby sprawdzić wszystkie uszkodzone usługi, a także zasady ograniczone 5. Sprawdź swój startup, aby upewnić się, że nic dziwnego się nie dzieje Jeśli nie wiesz, co robisz, zabierz swój komputer do kogoś, kto też chce go obejrzeć. Zacytować: pozbyć się nortona. Norton jest jednym z najgorszych AV. Nie mógł tego sformułować lepiej.
Reply

Naprawiłem to, chodziło o to, że wirus / spyware przyjął to samo imię i zazwyczaj widok był skomplikowany z wszystkimi prawami administratora i bzdurami. Więc zajęło mi to trochę czasu, nie mogłem zrobić gówna, więc właśnie przeformatowałem. Zajęło mi to 15 minut.
Reply

Zacytować: Napisał DarkApallow nie mogłem zrobić gówna, więc właśnie przeformatowałem. To mnie frustruje, dlaczego rezygnujesz z łatwej drogi, kiedy możesz znaleźć dokładny problem i czy to się już nigdy nie powtórzy? Brzmi to właściwą drogą dla kogoś, kto oczywiście nie wie nic o tym, co dzieje się z jego komputerem. Każdy, kto ma pół mózgu, rozwiązałby problem i rozwiązał problem w ciągu 5 minut. Otrzymałeś instrukcje, a przynajmniej możesz to zrobić z nimi.
Reply

Ludzie rodzą się leniwi, większość z nas wybiera łatwe trasy, jeśli możemy. Formatowanie jest opcją dla niektórych innych osób, na przykład, że lubię rozwiązywać problemy (jeśli chodzi o co najmniej komputer), tak jak wspomniałeś, jeśli problem pojawi się ponownie, wiesz, jak ponownie go zlikwidować i potencjalnie chronić się przed ponownym wystąpieniem. Co najmniej jedna lekcja została opanowana, co powinno się nauczyć za pierwszym razem. Symantec jest do bani i dlatego polecam Eset, Sophos lub Kaspersky
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)