Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mój komputer i sugestie
#11

Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez MisterFizzle Następnie wziąłbym 45 USD i zainwestowałem w lepszą kartę graficzną. Widzisz, jak brzydki jest model 9600 XT? http://www6.tomshardware.com/graphic...229/index.html Dostałbym jedną z tych dwóch kart. Dlaczego musiałeś wysłać ten link? Spędziłem czas na przeglądaniu zbyt wielu pierwszych 2, teraz MisterFizzle, zabiłeś mój czas jeszcze bardziej. Nie mogę uwierzyć, że to przegapiłem. Teraz będę w transie, przeglądając niebieskie tło, a następnie zielone i czerwone. Dzięki, nawet jeśli nie podoba ci się nazwa snoopy,.
Reply
#12

Po prostu nienawidzę imienia Snoopy, ale twoja spoko. Przegapiłeś tę recenzję, prawda? To miła recenzja, myślę, że testy AquaMark 3, UT2003 i Battle Field 1942 mówią wam, co jest najlepsze.
Reply
#13

Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Abaweet69 Uzyskaj ATI radeon 9700 pro lub Radeon 9800 uzyskać procesor sprzedaży detalicznej dostarczany z wentylatorem. nie zdobądź kolejnego fana. ten, który jest wyposażony w procesor graficzny, działa najlepiej. i jeśli musisz podkręcić, tylko podkręcić o 300mhz Jedyna część tego stwierdzenia, która jest racjonalna, mówi mu, aby poszedł z ATI. Radiator i wentylator, który ma ssanie prcoessos. Zwłaszcza AMD hs i fanów. Nigdy nie zostawiaj radiatora na stanie i wentylatora na procesorze. Tylko podkręcić 300mhz? To powinno być minimum, które można przetaktować i tylko wtedy, gdy pozostawisz rozwiązanie chłodzące na procesorze.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)