Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rust GPS 1.0

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1222x691.   Dzięki temu narzędziu możesz zobaczyć, gdzie jesteś na mapie. Brak odczytu / zapisu pamięci, tylko węszenie pakietów, więc jest bezpieczny w użyciu.   Możesz także dodać notatkę na mapie, aby zapamiętać ważne miejsce.   Config: Wystarczy wybrać interfejs przechwytywania pakietów i wpisać adres IP serwera (można go znaleźć w konsoli).     POBIERZ: (wykryto użycie tylko na emulacji)   http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=10898   Potrzebujesz: .net framework 4.0 I winpcap (zainstaluj winpcap, jeśli masz instacrash)     Proszę zgłaszać wszystkie błędy / problemy. Dziękuję Ci
Reply

To naprawdę fajna wersja, na pewno ją wypróbuję!
Reply

To jest aktualizowane w czasie rzeczywistym, prawda? W przeciwnym razie nie ma sensu. Dobra robota, jeśli jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, wypróbuję ją, gdy zostanie zatwierdzona.
Reply

nie mogę się doczekać, aby przetestować to wygląda NIESAMOWITE
Reply

Tak, to w czasie rzeczywistym
Reply

+ Rep, jeśli mogę dać. Stary, jesteś mężczyzną!
Reply

Zacytować: Originally Posted by manzarek Tak, to w czasie rzeczywistym Całkiem fajny człowiek. Dziękuję za udostępnienie.
Reply

To jest świetne. Założę się, że w ten sposób mógłbyś stworzyć niewykrywalny radar z nakładką minimapy i wykreślającymi lokalizacje graczy (i pola lub cokolwiek innego). Ponadto używasz 0x0D dla tego lub innego pakietu? Jeszcze nie przeszedłem przez pakiety i jestem pewien, że wszyscy docenilibyśmy odrobinę wglądu.
Reply

świetny człowiek pracy nie mogę się doczekać, aby go wypróbować
Reply

Zacytować: Originally Posted by manzarek Dzięki temu narzędziu możesz zobaczyć, gdzie jesteś na mapie. Brak odczytu / zapisu pamięci, tylko węszenie pakietów, więc jest bezpieczny w użyciu. Jak to? masz na myśli to, że jest w pełni niewykrywalny przez VAC lub że jego wirus jest wolny?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)