Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HWID Zablokowany po długim czasie / opóźniony?
#1

Prawo więc dostałem hwid zakazane od rdzy 8 miesięcy temu i zdecydowałem się przeinstalować okna tydzień temu, ja rdzewieję i nawet po 3 godzinach nie byłem zbanowany jak to, co zwykle by się stało, gdy kupiłem rdzę. Tak więc grałem przez tydzień bez oszukiwania lub czegokolwiek innego niż pewnego ranka, gdy obudziłem się, gdy programista zakazał mi wysyłania wiadomości na moim koncie, a ja znowu otrzymałem bana hwid, myślę, że to dlatego, że być może zostałem zgłoszony raz lub coś, a potem sprawdzili hwid mojego konta? nie jestem pewna, czy myślę i jak mogę znowu grać z rdzą? czy potrzebuję nowego gpu / dysku twardego / ssd?
Reply
#2

Według EAC, usuwają twoje informacje automatycznie po 3 miesiącach, w tym informacje o sprzęcie. EAC leżą jednak bardzo dużo, więc zakładam, że po 3 miesiącach zaprzestają auto-banowania, a potem pozwolą administratorom banować cię ręcznie, jeśli chcesz. Jeśli zostałeś zgłoszony, to tak, jeden z programistów prawdopodobnie zobaczył, że zostałeś oskarżony o usunięcie sprzętu w przeszłości i zdecydowałeś się pieprzyć.
Reply
#3

prawdopodobnie tak, to jest to, co się stało, bo miałem 4k godzin legit, a ja stawałem się naprawdę dobry i wzywano mnie w tagach walki i gównie. Suposse, muszę zdobyć nowy dysk twardy lub coś w tym stylu, albo po prostu poczekać 3 miesiące, ale te informacje o 3 miesiącach brzmią poprawnie, ponieważ mam rok 2016, a miesiące i miesiące później kupiłem znowu rdzę bez zakazów wszystko. Żałuję, że ponowne oszustwo nie było naprawdę warte zachodu, a konto + oszust było jak trochę pieniędzy, aby zostać zbanowanym. W tej chwili chciałbym wrócić do rdzewienia i znam inne alternatywy, takie jak podszywanie się czy zmiana hwid, ale wiele z nich to BS lub fałszywe, więc może po prostu poczekać kilka miesięcy i spróbuj nie wstawiać nowego gpu i HDD, ponieważ potrzebuję tego.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)