Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

psa: ponowna instalacja Windows nie działa w przypadku zakazów HWID
#1

tl; dont dont reinstalować windows, ponieważ nie robi nic, co pomogłoby w zakazie rdzy oprócz czegoś, co inne programy mogłyby łatwo zrobić   słuchajcie facetów za każdym razem, gdy widzę coś w stylu "przeinstaluj Windows ez unban", kilka milionów komórek mózgowych ginie w nuklearnej eksplozji   jest powód, dla którego nazywa się to zakazem HWID - IDENTYFIKACJA SPRZĘTU REINSTALLING WINDOWS NIE ZMIENIA INFORMACJI SPRZĘTU PONIEWAŻ WINDOWS JEST, DOSTAĆ SIĘ OPROGRAMOWANIE   jedyną rzeczą, która polega na ponownym zainstalowaniu systemu Windows, jest resetowanie kilku kluczy rejestru, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to usunąć podejrzane klucze rejestru, do których rdzeń uzyskuje wcześniej dostęp.   to nie jest trudne   istnieje około dziesięciu tysięcy programów, które pokazują, jak to zrobić lub możesz również użyć programu, który robi dokładnie to samo, co mitchellsoft wondowz reinstall (usuń wszystkie niezwiązane z programem klucze rejestru)   jak poważnie chłopaki   co mogłoby pomóc zmienić zmieniacz adresów MAC lub jakiś zmieniacz numerów seryjnych dysku, ponieważ według niektórych osób to, co dla nich pracowało, to po prostu zainstalowanie nowego dysku twardego lub jakiegoś gówna   Po prostu, ogólnie rzecz biorąc, nie ufaj ludziom, że ponowna instalacja Windows znacznie pomaga, ponieważ EAC najprawdopodobniej używa tylko bzdury rejestru co najwyżej (po stronie oprogramowania) i używa rzeczywistych rzeczy identyfikujących sprzęt do wszystkiego innego (np. płyta główna, procesor, hdd itp.)   dziękuję 4 słuchaj
Reply
#2

więc ponownie zainstaluj windows..twice?
Reply
#3

tak mężczyźni 2 prace reinstalacyjne 4 rus
Reply
#4

Ponowna instalacja systemu Windows pomaga, ponieważ wtedy nie ma ryzyka kluczy rejestru, które zapomniałeś, lub coś, o czym nie wiesz. Ale musisz ponownie zainstalować system Windows I użyć zmieniacza h + TMAC do zmiany adresu mac. To co dla mnie działa.
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by kingfly55 Ponowna instalacja systemu Windows pomaga, ponieważ wtedy nie ma ryzyka kluczy rejestru, które zapomniałeś, lub coś, o czym nie wiesz. Ale musisz ponownie zainstalować system Windows I użyć zmieniacza h + TMAC do zmiany adresu mac. To co dla mnie działa. działa dla ciebie, ponieważ nie jesteś hwidowany.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by kingfly55 Ponowna instalacja systemu Windows pomaga, ponieważ wtedy nie ma ryzyka kluczy rejestru, które zapomniałeś, lub coś, o czym nie wiesz. Ale musisz ponownie zainstalować system Windows I użyć zmieniacza h + TMAC do zmiany adresu mac. To co dla mnie działa. To ^ ^ Ponowna instalacja systemu Windows jest bezużyteczna, jeśli wie się, co to jest dziennik EAC itp., Ale jeśli naprawdę chcesz być po bezpiecznej stronie, ponowna instalacja usunie wszystkie dzienniki, których nie znasz.
Reply
#7

Mam nadzieję, że to działa dla twojego im hwid banned też
Reply
#8

Zacytować: Napisał SlantRust To ^ ^ Ponowna instalacja systemu Windows jest bezużyteczna, jeśli wie się, co to jest dziennik EAC itp., Ale jeśli naprawdę chcesz być po bezpiecznej stronie, ponowna instalacja usunie wszystkie dzienniki, których nie znasz. to może bardzo dobrze być prawdą, ale widzę ludzi, którzy zakładają ponowne instalowanie okien jako połowę wszystkich usuwania zakazów HWID, kiedy w rzeczywistości uderzasz w głowę; wszystko, co robi, to jasne logi, o których mógłbyś nie wiedzieć. Rzecz w tym, że można bardzo łatwo uzyskać jakiś klucz rejestru rejestru i sprawdzić, do czego dostęp EAC i po prostu stamtąd przejść
Reply
#9

Zacytować: Napisał Ruffian7 działa dla ciebie, ponieważ nie jesteś hwidowany. Nie, byłem pewien, że HWID został zbanowany. Próbowałem tylko ponownie zainstalować system Windows 10, używając tmac do zmiany adresu mac, i używając VPN, i zostałem zbanowany bez użycia hacków w żadnym momencie. Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 7 i użyciu spooferów HWID oraz zmieniacza Mac VPN + działało dobrze.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)