Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tyle hakerów, ale bez robotnych hacków?

Dzień dobry,   Widziałem ogromną ilość hakerów (aimbota) na nierozwiniętych eksperymentach Rusta, ale każdy hack, który znajduję na tym forum, wydaje się być przestarzały lub tylko dla rdzewienia Rusta. Czy czegoś brakuje? Czy ci hakerzy używają prywatnych hacków ?. Jestem pewna, że ten post dostarczy wiele negatywnych odpowiedzi, ale jeśli ktokolwiek mógłby wskazać mi kierunek pracującego hakowania dla eksperymentalnej rdzy, bardzo bym to docenił. Lub nawet jakikolwiek rodzaj danych wejściowych lub informacji byłby świetny.
Reply

Widziałem, jak ktoś odpowiedział, ale nie miał okazji przeczytać i odpowiedzieć. Co się z tym stało?!
Reply

Zacytować: Originally Posted by TwoFortySix Widziałem, jak ktoś odpowiedział, ale nie miał okazji przeczytać i odpowiedzieć. Co się z tym stało?! Ja też. A ja jestem tym, który zapytał gdzie ... wiedzieć.
Reply

Niektórzy używają własnego hacka, a inni po prostu kupują hacki. Nie znajdziesz wolnego hackera do Eksperymentalnej Rdzy.
Reply

Zacytować: Originally Posted by zapraa Gdzie znaleźć kupowalny? Dyskusja paycheat nie jest dozwolona na UC, więc nie jest to miejsce, o które należy zapytać
Reply

Dobrze, dobrze, dzięki dla użytkowników. Słyszałem, że ktoś wydał hack na Reddita, i dlatego pojawiła się ogromna fala hakerów, czy ktoś już o tym wie?
Reply

Zacytować: Originally Posted by TwoFortySix Dobrze, dobrze, dzięki dla użytkowników. Słyszałem, że ktoś wydał hack na Reddita, i dlatego pojawiła się ogromna fala hakerów, czy ktoś już o tym wie? Google może o tym wiedzieć.
Reply

Zacytować: Originally Posted by Killdashnine Google może o tym wiedzieć. Och, próbowałem tego, ale nigdy nie mogłem nic znaleźć. Nie jestem zbyt zaznajomiony z Reddit, więc nie wiem, jak nawigować. Dam mu kolejny strzał.
Reply

Jeśli codziennie spotykasz tylu hakerów, dlaczego ich nie zapytasz? Również sprzedaż, reklama, umieszczanie zewnętrznych linków do cheatów na stronie Unknowncheats jest niezgodna z zasadami naszej społeczności.
Reply

Guz. Szukam hackowania na RUST
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)