Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kodowanie bota głosowania
#1

cześć, jestem zainteresowany kodowaniem bota do głosowania na stronie internetowej, która wyświetla prywatne serwery wielu gier   http://topofgames.com/index.php?do=votes&id=84289 sprawdza captcha, ip, useragent, prawdopodobnie ciasteczka iam szuka pomysłu jak kodować bota do głosowania na coś takiego i jeśli jest to możliwe za pomocą pakietów i byłoby miło mieć open source captcha api dla tego rodzaju captcha dzięki
Reply
#2

jedyną interesującą stroną jest captcha: użyj dylatacji, erozji, aby pozbyć się linii. następnie oddzielne znaki, tworząc vrtical histogram i pewne założenia dotyczące minimalnej szerokości elementu. Na koniec wykonaj analizę podstawowych komponentów, aby określić rotację litery. Normalizuj literę i karmienie w swojej SVM lub sieci neuronowej (trenuj je przed użyciem obv). Nic nie rozumiesz? Powrót do szkoły przez następne 6 lat i wrócisz.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by kingdeking jedyną interesującą stroną jest captcha: użyj dylatacji, erozji, aby pozbyć się linii. następnie oddzielne znaki, tworząc vrtical histogram i pewne założenia dotyczące minimalnej szerokości elementu. Na koniec wykonaj analizę podstawowych komponentów, aby określić rotację litery. Normalizuj literę i karmienie w swojej SVM lub sieci neuronowej (trenuj je przed użyciem obv). Nic nie rozumiesz? Powrót do szkoły przez następne 6 lat i wrócisz. ok teraz fajnie? ludzie tacy jak ty powinni po prostu napisać kod w ciemności i zostawić ten fora miłego dnia
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by DevilNoA ok teraz fajnie? ludzie tacy jak ty powinni po prostu napisać kod w ciemności i zostawić ten fora miłego dnia Jeśli spodziewasz się, że dostaniesz łyżkowy kod lub pełny bot, po prostu wróć do swojego "mrocznego" i opuść to forum.
Reply
#5

Zacytować: Napisał pierwotnie JedDS Jeśli spodziewasz się, że dostaniesz łyżkowy kod lub pełny bot, po prostu wróć do swojego "mrocznego" i opuść to forum. jeśli poprawnie przeczytałeś mój wątek, to zdałbyś sobie sprawę, że nawet nie prosiłem o kod, prosiłem tylko o pomysły i rozwiązania, a nie o kody, więc proszę, przeczytaj zanim pomyślisz o bzdurach i moim wpisie powyżej, po prostu mi się nie podoba sposób, w jaki on mówi
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by DevilNoA jeśli poprawnie przeczytałeś mój wątek, to zdałbyś sobie sprawę, że nawet nie prosiłem o kod, prosiłem tylko o pomysły i rozwiązania, a nie o kody, więc proszę, przeczytaj zanim pomyślisz o bzdurach i moim wpisie powyżej, po prostu mi się nie podoba sposób, w jaki on mówi To, co powiedział król, jest jednak słuszne. Jedyną trudną rzeczą do obejścia jest captcha, który wymaga pracy, a często bywa dokładny, wymaga sieci danych do nauki. Zdecydowanie możliwe, ale trudne.
Reply
#7

Zacytować: Oryginalnie wysłane przez JonnyOliver To, co powiedział król, jest jednak słuszne. Jedyną trudną rzeczą do obejścia jest captcha, który wymaga pracy, a często bywa dokładny, wymaga sieci danych do nauki. Zdecydowanie możliwe, ale trudne. + powtórzyć dzięki więc nie ma api Open Source dla tego rodzaju captcha, próbowałem niektórych, ale nie mogę rozwiązać tego
Reply
#8

Możesz także użyć usługi captcha, takiej jak deathbycaptcha. Będziesz kosztować pieniądze, aby rozwiązać captcha, ale i tak często są poprawne. Możesz także połączyć deathbycaptcha z siecią neuronową, aby ją wyszkolić i sprawić, by robiła to tylko niewielka część nierozwiązywalnego captcha.
Reply
#9

Ponieważ jest to tylko 1 czcionka (typografia)? Możesz pominąć część sieci neuronowej i rozwiązać captcha w inny sposób. Ale jeśli nadużyjesz systemu, najprawdopodobniej zmienią swój system na recaptcha. Zasadniczo po prostu trzymaj się z dala od niego i rób inne rzeczy ze swoim czasem.
Reply
#10

Niedobrze lub doświadczeni w rozwiązywaniu captcha, ale wiem, co wiem: Sądzę, że są na to 2 sposoby (bez względu na to, czy jest to reklama bezpłatna, czy komercyjna) 1. biblioteka rozpoznawania / api (optyczne rozpoznawanie znaków - opencv jest jednym z darmowych, które znam) 2. płacić ludziom za to (jeśli ludzie, którzy robią to za darmo, daj mi znać)
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)