Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakieś metody narzucania atm?

Byłoby miło, gdyby ktoś znał metodę dupkowania i chciałby się nią dzielić =)
Reply

Też chciałem czegoś, ale myślę, że na razie nie ma skutecznej metody i nie wiem, czy ktoś nad nią pracuje, czy też wkrótce kogoś dostanę, nie wiem, czy on będzie uczyć, ponieważ wiadomości się rozniosły i wkrótce dupek jest zamknięty! = /
Reply

Proszę utrzymywać ten wątek w czystości. W wątku zapytano o metodę dupe, a nie o to, czy ktoś jest wiarygodny, czy nie. Dzięki.
Reply

Zacytować: Originally Posted by liammoody Byłoby miło, gdyby ktoś znał metodę dupkowania i chciałby się nią dzielić =) Jedyną znaną mi metodą jest zamknięcie serwerów. Będziesz musiał mieć szczęście, aby mieć w tym momencie dwa konta lub przyjaciela. Gdy komunikat o zamknięciu serwera zostanie skrócony do 30 sekund, należy usunąć elementy, które chcesz zduplikować, a Twój znajomy (lub drugie konto) musi je odebrać. Wkrótce po przywróceniu serwerów postać, którą upuściłeś, będzie je odzyskać. Postać, która je wybrała, nadal będzie je mieć. Po wyświetleniu komunikatu o zamknięciu serwera nie można już zalogować się do serwera, ponieważ pojawi się komunikat "Wyłącza serwer główny". Będziesz więc potrzebował przyjaciela obok ciebie lub mieć zalogowaną drugą postać. Zweryfikowałem tę metodę, wykonując następujące czynności: Zrzuciłem nóż taktyczny podczas zamykania serwera (ostatnie 30 sekund), a kiedy serwery zostały zarchiwizowane, zwrócono je do mojego ekwipunku. Najlepszym sposobem na skorzystanie z tej metody jest czekanie, aż Hammerpoint ogłosi zamknięcie na forach. Niech twoi bohaterowie czekają w skarbcu lub coś w tym stylu
Reply

Kupiłem grę, ale rzadko ją gram, ale detektyw jądra to dobre narzędzie moja zła myśl masz na myśli, przepraszam za ten bezużyteczny post
Reply

Znam metodę, mogę tylko dać ci małą wskazówkę, ponieważ obiecałem jednemu kolesiowi, że nie podzielę się tym. Dupek jest podobny do ostatniego, po prostu musisz poszukać alternatywnego programu dla Sandboxie, i powiem ci, że jest ich niewiele.
Reply

nie rozumiem, dlaczego nic nie mówisz: S: S!
Reply

Chodzi o to, że sandboxie jest JEDNYM z kilku programów, które robią to samo. Sandboxie to po prostu najsłynniejsza z paczek. Jeśli korzystasz z podobnego programu, prawdopodobnie nadal możesz uruchomić dwóch klientów jednocześnie i zacząć znajdować więcej duplikatów.
Reply

nawet z sandboxie nadal mogę prowadzić dwóch klientów. Po prostu nie mogę wymyślić, jak uruchomić je na tym samym koncie.
Reply

To trudne pytanie, przyjacielu. Ale jest proste rozwiązanie, którego niestety nie mogę powiedzieć. Rozwiązanie znajduje się na forach unknowncheats. EDYCJA: Cóż, nie mówi się prosto, ale zmieniając rzeczy możliwe. Musisz dostosować się do nowego systemu.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)