Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podstawowy wstęp do zaczepiania ..
#1

Cześć,   Chciałem przetestować przykładowy blog, który napisałem, aby zobaczyć, jak wygląda odpowiedź. Jest to proste wprowadzenie do przechwytywania, typów haków / ich zalet i bardzo prostego przykładu haka zakończeniowego w języku c # na końcu, który nie zależy od zewnętrznych bibliotek.     http://blog.stylesoftware.net/2016/09/09/tl-dr-hooks/   Informacja zwrotna (tak długo, jak jej konstruktywne.,.?) Dzięki.
Reply
#2

Temat został już potraktowany wiele razy i bardziej szczegółowo, ale zawsze miło jest zobaczyć kogoś, z kim chciałbyś się podzielić.
Reply
#3

miła praca zawsze uwielbia widzieć ludzi, którzy chcą wnieść swój wkład.
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by SystemX64 Temat został już potraktowany wiele razy i bardziej szczegółowo, ale zawsze miło jest zobaczyć kogoś, z kim chciałbyś się podzielić. Tego właśnie chciałbym uniknąć. Jak niektórzy się uczą, często uważam, że zbyt wiele informacji mnie nie kręci. Po zapoznaniu się z podstawowymi sprawami chcę uzyskać jedynie szczegółowe informacje o czymś i uzyskać zainteresowanie / motywację do nauki tego przedmiotu. Dla mnie napisałem ten artykuł tak, jakbym chciał, zanim się dowie o haku lub go użyje. Jak już powiedziałeś, kiedy jesteś już zamknięty, aby się tego nauczyć, istnieje ogromna ilość niesamowicie dobrych (ale dość skomplikowanych) zasobów, do których możesz się przenieść.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)