Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steam 75% taniej WarZ!

Dogodnie czas po początkowych wykryciach i banwaves. Wszystkie pakiety WarZ są o 75% taniej, w tym paczki z monetami GC.         http://store.steampowered.com/app/226700/   EDYCJA: O tych z monetami GC włączone, myślę, że nie powinno być 75% zniżki, lol.
Reply

Nawet bym go nie kupił, gdyby miał 99% zniżki.
Reply

Zacytować: Napisał Meesz Nawet bym go nie kupił, gdyby miał 99% zniżki. Nie zagrałbym, nawet gdyby dali mi 5 dolców ...
Reply

Ta gra jest bezużyteczna: O Ponieważ pełno jest wozów z miasta PvP, łupieżczych dziwek i hakerów
Reply

Kurwa, byłem tydzień wcześniej. Kupiłem ten POS za 10 €
Reply

Zacytować: Napisał Steampunk Ta gra jest bezużyteczna: O Ponieważ pełno jest wozów z miasta PvP, łupieżczych dziwek i hakerów Cóż, jest to jedyna gra, w której media z gier powiedziały, że "kody sprawiają, że ta gra jest lepsza". Zacytować: Napisał LUDIJAK Kurwa, byłem tydzień wcześniej. Kupiłem ten POS za 10 € lol. Jeśli kupiłeś go od samego warz = obciążenie zwrotne.
Reply

Już kupowałem te konta za 3 USD za każdą chwilę xD
Reply

Lol metascore 20? To najniższy poziom, jaki mogę przyznać do grania
Reply

Zacytować: Napisał Lamleial Lol metascore 20? To najniższy poziom, jaki mogę przyznać do grania Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 675 x 324. Haha, czego się spodziewaliśmy?
Reply

Więc mój przyjaciel podarował mi WarZ (fu ** go) Więc pomyślałem "cokolwiek", zainstalowana gra się rozpoczęła, zrobiłem char i próbowałem połączyć się z serwerem ... Po 30 minutach ładowania dostałem WRESZCIE ... nie w grze, mam komunikat o błędzie: "Connection Timeout" Szukałem rozwiązania w google i znalazłem ponad 200 wpisów, w których ludzie mieli ten sam problem co ja. WarZ powiedział, że to naprawić wkrótce ... Rok temu: O Potem próbowałem wysłać wiadomość do supportu na forum: "Nie możesz utworzyć nowego posta" Potem zacząłem grę i starałem się przekazać to wsparcie ... Szukałem trochę informacji na forum i zauważyłem, że wsparcie nigdy nie pomaga ani nie daje odpowiedzi: LEGIT
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)