Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blokowanie plików WinRAR?
#1

Okej, więc ukończyłem program.   Jest to wizualnie proste, więc chciałem go chronić bardziej niż to, co to jest. Nie chcę, żeby ludzie zmieniali dokumenty tekstowe, więc jak je zablokować? Widziałem to na polu bitwy, jak ktoś był w kredytach, w dokumentach tekstowych, ale nie możesz go edytować.   typ: winrar     czy muszę mieć zarejestrowaną wersję?       Dziękuję Ci
Reply
#2

Zacytować: Originally Posted by sensesfail Okej, więc ukończyłem program. Jest to wizualnie proste, więc chciałem go chronić bardziej niż to, co to jest. Jest kluczem. Nie chcę, żeby ludzie zmieniali dokumenty tekstowe, więc jak je zablokować? Widziałem to na polu bitwy, jak ktoś był w kredytach, w dokumentach tekstowych, ale nie możesz go edytować. typ: winrar czy muszę mieć zarejestrowaną wersję? Dziękuję Ci Masz na myśli hasło do wyodrębniania plików z archiwum lub masz na myśli ... no cóż, chyba wytłumaczę więcej co masz na myśli, nie jestem do końca pewien: |
Reply
#3

Jeśli mówisz o tym, że twój program unrar to, ponieważ używa tych plików, które nie zatrzymają kogoś, kto naprawdę by na nie chciał Zapamiętaj, że będziesz musiał podać hasło do czegoś, aby program uzyskał dostęp do plików. Zatrzymaj się i zastanów się nad prawdziwą wartością czasu spędzanego na tworzeniu własnej ochrony, ponieważ najprawdopodobniej stanie się ona zaciemnieniem, a nie prawdziwym zabezpieczeniem.
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by sensesfail Jest kluczem. Pomijając to, co wszyscy powyżej powiedzieli, utrzymuj warez na tym forum. Nie po raz pierwszy wam to powiedziałem. Ten wątek może idealnie pasować bez wzmianki o keygen. Jeśli chcesz tylko zabezpieczyć plik hasłem, winrar ma do tego funkcję. Ale jak wspomniano powyżej, ludzie, którzy naprawdę chcą się w to wciągnąć, będą. Moim zdaniem byłoby to stratą czasu.
Reply
#5

Zacytować: Oryginalnie wysłana przez zero_tolerance Pomijając to, co wszyscy powyżej powiedzieli, utrzymuj warez na tym forum. Nie po raz pierwszy wam to powiedziałem. Ten wątek może idealnie pasować bez wzmianki o keygen. Jeśli chcesz tylko zabezpieczyć plik hasłem, winrar ma do tego funkcję. Ale jak wspomniano powyżej, ludzie, którzy naprawdę chcą się w to wciągnąć, będą. Moim zdaniem byłoby to stratą czasu. edytował to. W każdym razie. Mówię tylko o plikach tekstowych. Aplikację i wszystko inne można pozostawić odblokowane, tylko pliki tekstowe są zablokowane, więc nie można ich edytować.
Reply
#6

Jedynym sposobem zatrzymania edycji plików tekstowych jest pozostawienie aplikacji otwartej lub zmiana ustawień zabezpieczeń plików. Czy masz nadzieję, że ktoś spróbuje otworzyć i uzyskać komunikat odmowy dostępu?
Reply
#7

To nie do końca prawda. Mam na myśli spojrzenie na virii lub spyware. Ich zadaniem jest ochrona przed skanowaniem wirusów i spyware. Widziałem je ustawione tylko do odczytu i ukryte, a nawet zamaskowane jako pliki systemowe, ale zawsze jest sposób na pozbycie się ich. Nie sądzę, żeby cokolwiek można zrobić. Jest jednak twoja pierwsza rekomendacja, która prawdopodobnie zadziałałaby mandai. Jeśli aplikacja jest używana, nie można jej ponownie otworzyć, ale nie sądzę, aby ta koncepcja dotyczyła plików tekstowych, ponieważ można w łatwy sposób modyfikować tekst w różnych edytorach ponad 2 razy na raz. I oczywiście, gdyby zmodyfikować lub ominąć to, wystarczy uruchomić wirtualne środowisko z dysku lub nawet innej platformy (Linux Mac) i to pozwoli na modyfikację bez użycia przez żadną aplikację.
Reply
#8

Zacytować: jednak nie sądzę, że ta koncepcja dotyczy plików tekstowych, ponieważ można łatwo modyfikować tekst w różnych edytorach 2+ razy na raz. W rzeczywistości istnieje sposób, aby otworzyć plik w strumieniu, który uniemożliwia dostęp do niego wszystkim innym procesom. Spójrz tutaj
Reply
#9

Dzięki d00d Temat zamknięty, przeze mnie Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Wszyscy pomogliście tonę!
Reply
#10

Zamknięte na życzenie. A ty dla informacji mandai!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)