Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gra Zawodzi po krótkiej iniekcji .dll
#1

Zasadniczo, gdy wstrzykiwam i dostaję się do gry, zawieszam się i otrzymuję błąd X18.
Reply
#2

Zacytować: Napisane przez Reptillion Zasadniczo, gdy wstrzykiwam i dostaję się do gry, zawieszam się i otrzymuję błąd X18. jaka wersja cod 4 jest włączona (np. 1.7, 1.8) i co to jest dll, więc mogę ci lepiej pomóc
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by Gabeanator2000 jaka wersja cod 4 jest włączona (np. 1.7, 1.8) i co to jest dll, więc mogę ci lepiej pomóc Mam 1.8 cod4 i i zawiesza się z x18, gdy dołączyłem do serwera, a ja wstrzyknę Dll CoD4, kiedy używam dllinjector lub Extreme Injector, zawsze się rozbijam po dołączeniu do dowolnego serwera. Pomóż mi.
Reply
#4

sam, pomóż mi plz
Reply
#5

jest to dowolny plik DLL lub jest to ten, który został niedawno zwolniony na czterech, który zostanie nazwany "CoD4 Chams_ [unknowncheats.me]" to tak, więc musisz mieć opcje grapics i wyłączyć wszystkie opcje .... z oryginalnego postu .................... ..... "" "Jeśli występują problemy powodujące awarię, wyłącz wszystkie ustawienia graficzne oprócz modeli wysokich, wysokiej tekstury i rozdzielczości macierzystej." "
Reply
#6

To też się dzieje dla mnie. Używam wersji Steam 1.8 x18. Wyłączyłem wszystkie opcje grafiki.
Reply
#7

Ive miał kilka problemów z tym i nawet wtryskiwacz mówiąc, że mam jakiś błąd w moich głównych plikach mojego komputera. Trochę zagmatwany szczerze, ale szukam nowego, aby sprawdzić, czy to zadziała, będę informować o tym, co znajdę.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by Chr0nicxHack3r Ive miał kilka problemów z tym i nawet wtryskiwacz mówiąc, że mam jakiś błąd w moich głównych plikach mojego komputera. Trochę zagmatwany szczerze, ale szukam nowego, aby sprawdzić, czy to zadziała, będę informować o tym, co znajdę. Czy znalazłeś poprawkę? Moja gra jest dobra w menu, ale w drugiej ładuję mapę, która się zawiesza z powodu wtrysku dll
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by zigglr6 Czy znalazłeś poprawkę? Moja gra jest dobra w menu, ale w drugiej ładuję mapę, która się zawiesza z powodu wtrysku dll W końcu dostałem menu do pracy z moją grą. Chociaż jestem teraz w pracy, byłbym bardziej chętny do pomocy, gdy wrócę do domu!
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by Chr0nicxHack3r W końcu dostałem menu do pracy z moją grą. Chociaż jestem teraz w pracy, byłbym bardziej chętny do pomocy, gdy wrócę do domu! Wydaje się, że problemem jest nowa łatka społeczności cod4x. Wtryski DLL działa tylko dla mnie, gdy odinstalowuję łatę cod4x i gram na serwerach, które nie mają cod4x (które jest tylko kilka)
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)