Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tylko podstawowe chams dla WarZ. Ma ShellExecute, aby otworzyć UnknownCheats, aby uniknąć dupków, którzy wymykają się bez odpowiednich kredytów.   Informacje: - Nie mam pojęcia, czy mogą to wykryć (bardzo w to wątpię). -Jeśli jesteś zbanowany, nie obwiniaj mnie / poproś o kupno nowego klucza. - Nie mam pojęcia, czy zamierzam to uaktualnić, czy nie, ale nie spodziewałbym się o wiele więcej niż to, że wydam je publicznie. -Jeśli masz błędy, opublikuj tutaj. - Jest spakowany, aby uniknąć sytuacji, w której ludzie zmieniają shellexec i twierdzą, że jest to ich własny. -Hacki można aktywować / dezaktywować za pomocą klawisza domowego.   Jak używać: 1) Załaduj grę, wybierając postać. 2) alt + zakładka załadować wtryskiwacz AS ADMINISTRATOR 3) załaduj ponownie i uderz w domu 4) NIE URUCHOMIĆ TAB LUB TO BĘDZIE CRASZ 5) jeśli otrzymasz komunikat "Ta aplikacja jest chroniona przez VMProtect blah blah blah", po prostu naciśnij ok, wszystko w porządku. 6) jeśli niektóre osoby nie są oznaczone numerami, prawdopodobnie znalazłeś albo mnie, albo moich przyjaciół   Życzymy dobrej zabawy i radości z życia     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.   Kredyty: s0beit Rajinn microsoft     Edycja: jeśli przesyłasz w innych miejscach i dowiaduję się, że prawdopodobnie nie zaktualizuję tego - nie mam nic przeciwko, jeśli podasz link.     Wysoce sugerujemy, aby nie odtwarzać w trybie okienkowym dla możliwości detekcji (BARDZO WYSOKA WĄTPLIWOŚĆ).   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=8065     Dziennik zmian:   v1.1: -Dodano poprawki optymalizacji (miejmy nadzieję, że mniej opóźnione dla większości). -Dodano ochronę zrzutu ekranu.     v1.2: -Dodano Nametags -Dodano krzyżyk -Dodano odległość -Naprawiono pewną optymalizację -Brniejsze Chams Ochrona przed zrzutami ekranu działa teraz w przypadku wielu urządzeń zrzutu ekranu. -Uaktualniony zrzut ekranu -Dodano klawisz, aby włączyć / wyłączyć kody (klawisz HOME)
Reply

Dziękuję Tim0n!
Reply

Iei, ponownie spróbuję podziękować!
Reply

k Przesłałem go.
Reply

Pomyśl, że wypróbuję to po zakończeniu przesyłania, dziękuję za udostępnienie timon.
Reply

Dziękuję Tim0n za udostępnienie swojej pracy. Nie mogę go jeszcze pobrać, ponieważ znajduje się w kolejce moderacji. Wypróbuję to tak szybko, jak będę mógł!
Reply

Dzięki Timon !! Mam nadzieję, że znowu mnie nie zakazują ^^
Reply

Jak mogę przetestować? ktoś może mi pomóc?
Reply

Bóg między ludźmi. Piszę piosenkę o tobie.
Reply

dobra robota tim0n, będą z nich korzystać, gdy tylko naprawią mój klucz szeregowy.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)