Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osadzanie Killsounds
#1

Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą, ale mam chyba ostatnie pytanie, które mogę zadać na tym forum.     Jak osadzić zabójstwa / uzyskać dostęp do zasobów mojego pliku dll?   Jedynym powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że nie muszę przeglądać wszystkich plików KS i ułatwić wysyłanie ich do znajomych!   Z góry dziękuję..., ~ Josh?
Reply
#2

Zacytować: Originally Posted by jdslash Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą Myślisz, że ludzie powinni odpowiadać, kiedy tak mówisz?
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by jdslash Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą, ale mam chyba ostatnie pytanie, które mogę zadać na tym forum. Jak osadzić zabójstwa / uzyskać dostęp do zasobów mojego pliku dll? Jedynym powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że nie muszę przeglądać wszystkich plików KS i ułatwić wysyłanie ich do znajomych! <- Sprzedaj w nieudanym miejscu płatności Z góry dziękuję..., ~ Josh? Czy próbowałeś jeszcze samemu ...?
Reply
#4

Jak o przeczytaniu ścieżki do biblioteki DLL, a następnie mieć dźwięki w określonym folderze. Musisz samemu uporządkować te rzeczy, wciąż je podstawić.
Reply
#5

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie CypherPresents jego wciąż podstawy. To jest podstawa. lmfao Zabawne jest to, że wszystko jest publiczne w google
Reply
#6

WTF, Mój angielski pwns yours: silly: Jego wciąż podstawy są takie same jak podstawy.
Reply
#7

Proponuję zrobić trochę badań na tym forum i wziąć lekcję c ++.
Reply
Users browsing this thread: 3 Guest(s)