Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ręczny ban po ręcznym ban ...
#1

Więc ... kiedy Rust ogłosił, że zakazuje pisania skryptów, wciąż korzystałem ze scenariusza i zostałem całkiem zbanowany. Potem przestałem używać skryptów (przez mysz Bloody V7) i grałem legalnie na moim drugim koncie.   Grałem około 550 godzin, po czym ponownie otrzymałem zbanowany podręcznik. Pamiętajcie, że pisałem scenariusz 45 dni wcześniej, a następnie 45 dni po tym, jak zostałem ręcznie zablokowany na moim koncie. Oczyściłem komputer, zrobiłem wszystko, co mogłem znaleźć w Google, ponieważ myślałem, że zostałem zbanowany przez HWID, ale w przypadku zbanowania HWID zostaniesz zbanowany w ciągu kilku godzin, ale wciąż to wyczyściłem.   Kupiłem sobie nowe konto, grałem przez kolejne 30 dni, a potem znowu miałem ręczne zbanowanie zeszłej nocy. Już nie piszę scenariusza, nie wiem, jak zrozumieć lub zmienić to, co się dzieje.   Zostałem również zbanowany w Fortnite z powodu "Oszustwa", ale nigdy nie oszukiwałem / nie pisałem scenariusza / czegokolwiek w Fortnite i myślałem, że jest to związane z zakazem ręcznym lub zakazem EAC, ale nie jestem ekspertem i dlatego docieram do aby uzyskać pomoc tutaj. Co się dzieje??
Reply
#2

Czy łączysz konta z tym samym adresem e-mail?
Reply
#3

Jeśli twój e-mail związany z fortnitem jest połączony z jakimkolwiek forum oszukańczym, może ręcznie zablokować ci relację, którą myślę, oczywiście nie jestem zbyt pewny.
Reply
#4

Numer telefonu powiązany?
Reply
#5

Zacytować: Napisał noah1759 Numer telefonu powiązany? Numer telefonu może być powiązany. Po prostu nie sądzę, że tak jest ...
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by haxnjkz Zostałem również zbanowany w Fortnite z powodu "Oszustwa", ale nigdy nie oszukiwałem / nie pisałem scenariusza / czegokolwiek w Fortnite i myślałem, że jest to związane z zakazem ręcznym lub zakazem EAC, ale nie jestem ekspertem i dlatego docieram do aby uzyskać pomoc tutaj. Co się dzieje?? Fortnite używa BE. To zarządzanie kontem nie odbywa się za pomocą pary. Rust używa EAC. To zarządzanie kontem odbywa się przez parę. Mam wielką wątpliwość, że zostałeś zbanowany na fortnite z powodu wszystkiego, co dotyczyło Rusta. Szanse są, że opuszczasz część historii.
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Fortnite używa BE. To zarządzanie kontem nie odbywa się za pomocą pary. Rust używa EAC. To zarządzanie kontem odbywa się przez parę. Mam wielką wątpliwość, że zostałeś zbanowany na fortnite z powodu wszystkiego, co dotyczyło Rusta. Szanse są, że opuszczasz część historii. Nigdy nie oszukałem w Fortnite ani nie próbowałem ... więc nie, nie pomijam żadnej części żadnej historii. Chyba że moja mysz Bloody V7 zostanie wykryta, to byłaby przyczyna. Ale nie mam w tym żadnych makr.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Fortnite używa BE. Wykorzystują zarówno EAC, jak i BE, wybór jest losowy. EAC rzeczywiście blokuje wszystkie gry i konta, jeśli są w stanie połączyć kropki.
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by clrlslwi Wykorzystują zarówno EAC, jak i BE, wybór jest losowy. EAC rzeczywiście blokuje wszystkie gry i konta, jeśli są w stanie połączyć kropki. Ale moim zdaniem wciąż jest, ręczne zbanowanie, po dziwacznej ilości razy. To wszystkie zmienne od 2 tygodni do 6 tygodni, ale dostaję ręczny zakaz. Często po tym, jak niektórzy ludzie zgłaszają mi w grze, i piszą o tym na czacie, że mi donoszą. Ale nie rozumiem? Nie oszukuję, pisałem z powrotem, kiedy właśnie ogłosili, że zostaniesz ukarany, a ja zostałem ukarany, ale nie jestem HWID zbanowany? Zostałem zbanowany przez EAC Anti-Cheat, kiedy ogłosili "skrypty są nielegalne" tweet -> Potem zrobiłem nowe konto, długo grałem (półtorej miesiąca), a następnie otrzymałem ręcznie zbanowany baner -> Zrobiłem nowe konto i grałem około 4 tygodnie, a następnie ręcznie zbanowany -> a teraz jestem znów na nowym koncie. Nadal nie mam zakazu HWID i przestałem pisać po 1 ban.
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by clrlslwi Wykorzystują zarówno EAC, jak i BE, wybór jest losowy. EAC rzeczywiście blokuje wszystkie gry i konta, jeśli są w stanie połączyć kropki. Hmm, musi być nowy, mój nie jest aktualizowany i mam tylko folder BE, gdzie Google twierdzi, że powinien istnieć również folder EAC. EDYCJA: Zaktualizowana i jest tam teraz. Zacytować: Originally Posted by haxnjkz Ale moim zdaniem wciąż jest, ręczne zbanowanie, po dziwacznej ilości razy. To wszystkie zmienne od 2 tygodni do 6 tygodni, ale dostaję ręczny zakaz. Często po tym, jak niektórzy ludzie zgłaszają mi w grze, i piszą o tym na czacie, że mi donoszą. Ale nie rozumiem? Nie oszukuję, pisałem z powrotem, kiedy właśnie ogłosili, że zostaniesz ukarany, a ja zostałem ukarany, ale nie jestem HWID zbanowany? Zostałem zbanowany przez EAC Anti-Cheat, kiedy ogłosili "skrypty są nielegalne" tweet -> Potem zrobiłem nowe konto, długo grałem (półtorej miesiąca), a następnie otrzymałem ręcznie zbanowany baner -> Zrobiłem nowe konto i grałem około 4 tygodnie, a następnie ręcznie zbanowany -> a teraz jestem znów na nowym koncie. Nadal nie mam zakazu HWID i przestałem pisać po 1 ban. Czy korzystasz z tej samej karty kredytowej, aby płacić za nowe konta?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)