Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowe notatki łatki są niedostępne
#1

"Informacje o łatach 1.0.1 - 1/22/13 Ta poprawka ma się ukazać 22 stycznia 2013 r.     Tablice z nazwiskami zostały dodane do graczy. Te tablice z nazwiskami będą wyświetlane, gdy celujesz w innego gracza. Nowe tytuły reputacji zostały dodane do gry. Ikony reputacji będą wyświetlane pod tabliczkami znamionowymi, aby ułatwić identyfikację przyjaznych lub wrogich! (wszystkie tytuły zostaną zresetowane do cywila). Zobacz dzienniki deweloperów, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie jutro rano (1/18/13). Tabele liderów zostały dodane do głównego menu gry. Każda nowa postać zacznie się teraz od latarki. Nawet po użyciu początkowych elementów startowych. Pistolet Flare został dodany do gry. Poprawiono przeskok serwera do gry. Zapoznaj się z naszymi dziennikami dev, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie jutro rano (18.1.18). Dodano możliwość usunięcia gry hud, naciskając klawisz F12 podczas gry. Teraz można wyłączyć lampę błyskową, jednocześnie ją dzierżąc. Naciśnij F, aby włączyć lub wyłączyć latarkę. Mapa w grze będzie teraz poprawnie powiększać i pomniejszać. Toksyczność została dodana do gry. Zapoznaj się z naszymi dziennikami dev, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie jutro rano (18.1.18). Zaktualizuj wagi plecaków - Dodano dziennik transakcji GC (na rynku pojawi się przycisk do sprawdzenia Twojego oświadczenia GC) Optymalizacja pamięci Naprawiono błąd, który powodował, że postacie ożywały o 99 godzin. Celownik został zmieniony z powrotem na krzyż. Przerost został dodany do głównych struktur miejskich. To wciąż trwa. Dodano kilka mebli do wnętrza niektórych budynków i domów. Otworzył wnętrza niektórych dodatkowych budynków. Będziemy także dodawać dużo więcej w przyszłości! "     Informacje o łatach 1.0.1 - 1/22/13       Moją główną obawą jest to, że do gry dodano poprawkę na chmurę serwera "   Zastanawiam się, co to może być.
Reply
#2

Zastanawiam się, co zrobili ze skokami serwerów.
Reply
#3

Mam nadzieję, że nie jest to blokada lub coś, co naprawdę byłoby do dupy.
Reply
#4

Powiedziałbym, że 5 minut przed ponownym dołączeniem jest poprawka. czy jakoś tak
Reply
#5

Zacytować: Wysłany przez bluespak pierwotnie Powiedziałbym, że 5 minut przed ponownym podłączeniem to poprawka. lub coś w tym stylu Ma to na celu zmuszenie tych z was, którzy korzystają z ESP, do nierozłączania się, aby ci z celbotami mieli wystarczająco dużo czasu, aby spojrzeć na was. Jesteście tak zmęczeni głupcami, że się rozłączacie, kiedy dotarłem do miejsca, w którym mogę zdobyć zamek. W końcu moje sklepy z łupem mogą się zwiększać, tak jak kiedyś Dziwne, jak byłem w stanie zobaczyć nazwisko i reputację od pewnego czasu, może miałem wczesne wydanie.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by zoomgod Ma to na celu zmuszenie tych z was, którzy korzystają z ESP, do nierozłączania się, aby ci z celbotami mieli wystarczająco dużo czasu, aby spojrzeć na was. Jesteście tak zmęczeni głupcami, że się rozłączacie, kiedy dotarłem do miejsca, w którym mogę zdobyć zamek. W końcu moje sklepy z łupem mogą się zwiększać, tak jak kiedyś Skąd ty to wiesz? xD A to skończy się źle, jeśli tak się stanie. Och, Boże, dlaczego ...
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by zoomgod Dziwne, jak byłem w stanie zobaczyć nazwisko i reputację od pewnego czasu, może miałem wczesne wydanie. Hehe, tak, naprawdę dziwne. Wydaje mi się też, że mam wczesne wydanie.
Reply
#8

Dzięki Bogu naprawili czas ożywienia 99h. Usunąłem 2 znaki b / c tego
Reply
#9

Zacytować: Napisał Iloveyou234 przeniesione spawny w środku stada zombie
Reply
#10

Toksyczność została dodana do gry. mam nadzieję, że zgromadziła się na szczepionkach c01
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)