Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jak zrobić hax na XP

więc mam Windows Xp (nie śmieję się z plz) i dowiedziałem się, że żaden z hx tutaj ani gdzie indziej nie działa na PD (z wyjątkiem lamlieals i tim0ns hack i icy aimbot, ale oni już tu nie są), więc każdy może mi powiedzieć jak spraw, by działały   z góry dziękuję     i przy okazji tim0n czy jesteś właściwie ślepy na kolory?
Reply

Tak tim0n ma kolor niewidomy. Krok 1: Kup Windows 7 Krok 2:???? Krok 3: Zysk Postępuj zgodnie ze wskazówkami i zdobądź win7. Problem rozwiązany. Pirate win7 lub coś podobnego, idk.
Reply

Zacytować: Originally Posted by sourceshift więc mam Windows Xp (nie śmieję się z plz) i dowiedziałem się, że żaden z hx tutaj ani gdzie indziej nie działa na PD (z wyjątkiem lamlieals i tim0ns hack i icy aimbot, ale oni już tu nie są), więc każdy może mi powiedzieć jak spraw, by działały z góry dziękuję i przy okazji tim0n czy jesteś właściwie ślepy na kolory? nie ma tim0n nie jest koloru niewidomych, nie jest brytyjski. hes color blind = p i nakładki NIE będą działać w PD, ponieważ wymagają aero. przynajmniej te obecne. ja i tim0n opuściliśmy nasze hakowanie, ponieważ ciągle wyciekło, pomimo zastrzeżenia na tym dole, że przestalibyśmy je wypuszczać tutaj, gdyby nie przestał się przeciekać. niech nigdy nie będzie powiedziane, że nie jestem człowiekiem z mojego słowa! także, żebracy
Reply

Kiedy system operacyjny jest starszy od ciebie, musisz zdobyć nowy system operacyjny. Myślę też, że każdy kraj pisze to w kolorze, ale w USA.
Reply

Jestem w tej samej pozycji co ten facet. Nie mogę sobie pozwolić na ponowne formatowanie w tej chwili. Mam za dużo projektów i plików i nie mam czasu na ich tworzenie. Czy mogę zapytać, gdzie obecnie są uwalniane hacki Lamleiala i tim0n? Poza tym były hacki, które działały z Xp, ale po prostu nie były aktualizowane. Jakieś rozwiązania oprócz aktualizacji do nowszego systemu operacyjnego?
Reply

Okno 8 ??
Reply

Lamleial idzie o drugie nazwisko, Rajinn .. Google to ... Zmieniło się też wiele z XP na Win7. A większość jest leniwych, aby uczynić ją kompatybilną wstecz.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)