Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rdza, jak się odblokować [STEAM]

Cześć, chłopaki, dzisiaj dowiedziałem się, że nie zostałeś zbanowany od rdzy na swoim komputerze, to tak, chcesz przetestować z innego komputera i pobrać rdzę w swoim loginie użytkownika i zazwyczaj znajdziesz, że udało się wejść! tak jak ja 3amigos poprosił ich, aby przyszli na moje konto i zadziałało to co teraz? do sformatowania komputera i gotowe do pobrania pary i zwykle między hahaha kolejna dobra rada nie używać, ponieważ haker może być następny przez ip lub konto!
Reply

Jaki to jest zepsuty angielski? Postaram się jak najlepiej przetłumaczyć: Zacytować: Napisał ManoKira Cześć chłopaki, dziś dowiedziałem się, że jeśli zostaniesz zbanowany z legalnego serwera Rust, to nie jesteś "naprawdę" zbanowany, ale twój komputer jest. Więc jeśli chcesz zostać niezablokowanym, po prostu przeinstaluj swoje okna lub zmień komputer, zainstaluj Steam, zainstaluj Rust, a będziesz mógł znowu grać Rust. Nie widzę sensu dla reszty twego gibru, zostawię go takim, jaki jest
Reply

Nie, ale on ma rację, logował się jako ta sama nazwa użytkownika, która została zbanowana.
Reply

To nie działa. Zainstalowany na innym komputerze, wciąż zbanowany VAC.
Reply

Tak, spróbowałem też ...
Reply

Tak, wątpię, że będzie jakiś sposób obejścia zakazu VAC. Vac to jakiś poważny stufff.
Reply

To nie jest prawdziwe, ponieważ jeśli spojrzysz na swój profil na Steam. Pokazuje, ile masz zakazu VAC i jakie gry są objęte zakazem vac (Przepraszam, za słaby angielski) Jeśli pracujesz dla ciebie, jesteś szczęściarzem
Reply

server ban! = vac ban
Reply

Zakaz VAC przykleja się do twojego konta pary. Aby uzyskać unbanned, musisz utworzyć nowe konto i ponownie kupić RUST.
Reply

Naprawdę nie widzę sensu, aby przejść przez te wszystkie kłopoty, aby ponownie zagrać w RUST. Wolałbym po prostu kupić nowe konto. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to opuścić RUST i grać w dobre gry, takie jak DayZ i L4D
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)