Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dach straży pożarnej Smallville?
#1

Piszę w UE 100PL 001 Od kilku dni zauważyłem, że ludzie (z snajperami) biwakują na dachu stacji pożarniczej w Smallville. Jak się tam dostałeś? Czy ma to związek z teksturami o nadmiernym wzroście? Dzięki
Reply
#2

brak klipu
Reply
#3

Jak to jest, że widzę 30 różnych ludzi na każdym serwerze? Czy to nie może być usterka worka z piaskiem?
Reply
#4

.. Gdzie jest straż pożarna w Smallville? Jeśli masz na myśli budynek za szpitalem, w pobliżu rozbitego autobusu, wskocz na wejście z pękniętej ściany do tyłu i jesteś na tym dachu
Reply
#5

Nigdy nie idź pełnym popiołem Yellowspark ... W Smallville znajduje się remiza strażacka, która znajduje się na zachód od dept policji. i na północ od urzędu pocztowego.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by ozi00 Jak to możliwe, że widzę 30 różnych ludzi na każdym serwerze? Czy to nie może być usterka worka z piaskiem?
Reply
#7

Zacytować: Wysłane przez burmistrzów http://puu.sh/3oK0s/38dea70541.jpg Który serwer? Muszę się tam dostać
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by ozi00 Który serwer? Muszę się tam dostać Znajomy kupił go za kilka Gc. Nie zaprasza losowych osób. Również twoja gra jest opóźniona i dostajesz 1-5 fps, jeśli zbliżysz się do clearview. Worki z piaskiem zajmują tyle czasu, ile potrzeba. Straż pożarna? Masz na myśli policję? Oto sesja ekranowa: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1024x768.
Reply
#9

Nie, to straż pożarna, nie policja ... Potrzebujesz dwóch osób, ale możesz ułożyć worki z piaskiem tak wysoko, jak chcesz i dostać się na dach.
Reply
#10

Idk, jak dostać się na Straż Pożarną. Ale jeśli chcesz wstać na policję, musisz wejść na prawą stronę barykady posterunku policji, a następnie na znak, a teraz jesteś na posterunku policji.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)