Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ok ive czytać wszystkie drogi, by zmienić moje ip ........ Ive wypróbowałem ich wszystko smutno   OK oi nie ma routera i kabla comcast ... ne 1 noe jak to zrobić, nie pytam o to, ponieważ zostałem odesłany z serwerów gier ... pytam o to za każdym razem, gdy ponownie sformatuję mój program i zainstaluję programy takie jak norton i gry ( nie wliczając w to gier) zawsze wydaje mi się, że dostaję wirusa nawet z zabezpieczeniami internetowymi i antywirusami na tym, że bezpieczeństwo w Internecie ma ścianę ogniową (jeśli nie zrobiłeś nic), mam nadzieję, że jeśli zmienię swoje IP, tak się nie stanie, więc mogę 1 pomóc mi. .. please i thnx
Reply

Wyłącz komputer. Odłącz modem kablowy na 2 minuty. Policz powoli sekundanta. Podłącz go ponownie i włącz system. Voila
Reply

to musi być 2 minuty, bo robiłem to przez godzinę i podłączam to nie działa
Reply

Erm, być może będziesz musiał zwolnić i odnowić swój adres IP po ponownym uruchomieniu.
Reply

o dobrze, więc wyłącz to, co chcesz, wyłącz komputer na 2 minuty, a następnie wpisz polecenie ipconfig release * all *, a następnie ipconfig odnowisz, czy to prawda?
Reply

Potrzebujesz programu do sfałszowania (zmiany) adresu MAC. http:
Reply

co masz na myśli przez mac jak comp mac .. nie sądzę, że mam kompilację mac
Reply

Nie każdy komputer ma adres MAC. Skrót od adresu Media Access Control, adres sprzętowy, który jednoznacznie identyfikuje każdy węzeł sieci. W sieciach IEEE 802 warstwa DLC (Data Link Control) modelu referencyjnego OSI jest podzielona na dwie podwarstwy: warstwę Logic Link Control (LLC) i warstwę Media Access Control (MAC). Warstwa MAC łączy się bezpośrednio z medium sieciowym. W konsekwencji każdy inny rodzaj nośnika sieciowego wymaga innej warstwy MAC. W sieciach, które nie są zgodne ze standardami IEEE 802, ale są zgodne z modelem odniesienia OSI, adres węzła nazywa się adresem DLC (Data Link Control). Źródło: Zgrane pięknie z Webopedii.
Reply

oic chory, spróbuj tego dziś wieczorem, zobacz, jak to działa, ale dzięki za pomoc z góry
Reply

MPC ma to w sekcji pobierania AAO. http://www.mpcdownloads.com/_mpc_d0w...O/smac_1.1.rar Jest to starsza darmowa wersja, ale działa świetnie. SMAC 1.2 trzeba zapłacić. :-(
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)